Az iskolamásként hét keretén belül felkérést kaptam , hogy a 3-4. Osztályos diákoknak tartsak egy két órás foglalkozást,amelyben be vezetem őket a csillagászat sokszínű, csodálatós világába. A diákok a foglalkozás ideje alatt megismerkedtek a csillagászatban általánosan hasznalatós felszerelésekkel és bepillantást nyertek az éjszakai égbólt világába, megismerve a csillagképeket és azok történeteit.

